APN Meeting Room

Produkt
Dział:
Sektor
Kategoria:
Office,
Strona domowa rozwiązania:
https://www.promise.pl/Rozwiazania-IT
Tagi:
Conference Room, Meeting, tablet

Opis aplikacji


W otwartych środowiskach biurowych coraz większą popularnością cieszą się sale konferencyjne, jednak taki stan rzeczy generuje problemy. Znamy je z doświadczenia, ponieważ my również się z nimi borykaliśmy - nakładające się terminy, przemierzanie korytarzy w poszukiwaniu wolnej sali, kartki na drzwiach z informacjami o planowanych spotkaniach... Brakowało nam centrum zarządzania salami i informacji o bieżących rezerwacjach, co stało się impulsem do stworzenia naszego systemu rezerwacji sal APN Meeting Room. 

Dziś system ten z powodzeniem funkcjonuje nie tylko u nas, ale zaufali mu również nasi Klienci. To dzięki Meeting Room nieustannie ewoluuje, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom i jeszcze bardziej usprawnić codzienną pracę.


Czym jest system rezerwacji sal Meeting Room?


System rezerwacji sal APN Meeting Room integruje się z usługami O365/Exchange, dzięki czemu ułatwia zarządzanie salami konferencyjnymi. Aplikacja przejrzyście prezentuje aktualny stan rezerwacji sali, wyświetlając go na ekranie (tablecie) zamontowanym tuż obok niej. Jeżeli sala jest wolna, użytkownik będzie miał również możliwość utworzenia szybkiego spotkania bezpośrednio z poziomu ekranu dedykowanego tej sali, bez konieczności używania dodatkowych urządzeń, co pozwala efektywniej wykorzystać nie tylko dostępną przestrzeń, ale również i czas.

Aplikacja umożliwia także włączenie dodatkowej kontroli wykorzystania sali, czyli konieczności potwierdzenia rozpoczęcia spotkania kodem przypisanym do danej rezerwacji. Wysyłając kod, system korzysta zarówno z kanału e-mail, jak i SMS. Po włączeniu tej funkcji niepotwierdzone w ciągu określonego czasu* spotkania będą automatycznie usuwane z kalendarza sali.

Dzięki aplikacji Meeting Room sale konferencyjne wykorzystywane są optymalnie.

*Administrator ma możliwość definiowania przedziałów czasowych dla każdej sali z osobna

  Zrzut-ekranu-109-small.jpg Pobierz broszurę PDF

Kontakt

Prośba o kontakt